Ucuzunu Kolay Ara

esyatavsiyeleri.com 27 Kasım 2015 0

ucuzunu-kolay-ara-tanitimAlmayı düşündüğünüz ürünlerin en ucuz fiyatlı olanını kolayca arayıp bulabilmeniz için pratik bir modül hazırladık.

Bu modül sayesinde aradığınız ürünün marka ve modelini fiyat karşılaştırma sitelerine (akakçe, cimri, ozozo vb…) tek tek yazarak aratmaktan kurtulacaksınız. Belli başlı e-ticaret sitelerinde de (teknosa, kliksa, istanbul bilişim, bimeks vb…) aramalarınızı yine tekrar tekrar yazmanıza gerek kalmaksızın fiyat bilgisine pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Ucuzunu Kolay ARA Nasıl Çalışıyor?

Yapmanız gereken ucuzunu aramak istediğiniz ürünün bilgisini (mümkünse marka model bilgisini Örnek: Samsung galaxy note 5) “Ucuzunu aramak istediğiniz ürünü yazınız… ” bölümüne yazmanız ve “Ucuzunu Ara” butonunu tıklamaktır. (Alternatif olarak belli başlı aramaların linkini hazırlayarak marka model ürün adı yazmaktan da sizi kurtarmak istedik.)

Bunu tıkladığınızda karşınıza belli başlı karşılaştırma siteleri ve e-ticaret sitelerine ulaşım imkanı sağlayan linkler gelecektir. Bu link tıklandığında örneğin akakçe tıklandığında ilgili yazılan ürüne ait en yakın ürün ucuzlarına ulaşabileceğiniz. Link gelerek sizi yönlendirir. Akakçe ile işiniz bittiğinde yine sol üst tarafta yer alan “Diğer “Ürün marka model adı” ile ilgili sonuçlar için tıklayınız” linki tıklayarak listeye geri dönersiniz. İşlemleri diğer karşılaştırma siteleri ve e-ticaret sitelerine de uygulayarak ucuz ürün araştırmanızı kolayca tamamlarsınız.

Ucuzunu kolayca ara modülüne ulaşmak için sol üstte “Eşya Tavsiyeleri” butonunun yanındaki “Ucuzunu Kolay ARA” butonunu tıklamalısınız. Burada benzer veya değişik arayacağınız ürün bilgisini yukarda anlatılığı şekilde yazarak aramalarınıza devam edebilirsiniz.

Eşya Tavsiyeleri bilgilerine ulaşmak için sol üstteki butonu tıklayınız.

Ucuzunu Kolay ARA için linki tıklayınız.

 

ucuzunu-kolay-ara-anlatim-gif

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Ucuzunu Kolay Ara, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

Yorumunuz için teşekkürler »

Daha fazla avize fiyatları, Bahçe mobilyası fiyatları, Bulaşık Makinesi Seçimi, elektrikli ısıtıcı markaları, en ucuz çay makinesi, en ucuz çaycı, en ucuz ütü masası, havlu fiyatları, nevresim takımları fiyatları, Tost makinesi fiyatları
elektrikli ısıtıcı ufo - radyatör
Elektrikli Isıtıcı – Yağlı Radyatör – infrared – Seramik – Cam Panel

En iyi elektrikli ısıtıcı hangisi? Yağlı radyatör mü infrared tipi mi tercih edilmeli? Elektrikli ısıtıcı alırken nelere dikkat edilmeli? Elektrikli...

Kapat